Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami!

Korzyści z wykorzystywania email marketingu w Twojej firmie?

Nie zamykaj oraz nie odświeżaj przeglądarki. Trwa tworzenie bazy mailingowej.

Powiadomimy Cię o zakończeniu danego procesu wiadomością email.

Istnieje wiele form marketingu, jedną z nich jest bezpośrednie wykorzystanie poczty elektronicznej jako narzędzia komunikacji. Taktyka ta rozwija się w bardzo szybkim tempie, nic dziwnego, ponieważ możliwości jakie daje są wysoce skuteczne. Poznanie wartości usługi internetowej jaką jest poczta elektroniczna, pomoże Ci zauważyć mnóstwo okazji do zwiększenia ruchu, dotarcia do wartościowych odbiorców, zaoszczędzenia czasu i zwiększenia ogólnych przychodów. Znając mocne strony e-mail marketingu możesz skutecznie wykorzystać je w swojej firmie.

email marketing

Większe zyski

E-mail marketing jest nie tylko bezkonkurencyjnym narzędziem marketingowym, ale może również poprawić sprzedaż. Wiele firm twierdzi, że jest on źródłem najwyższych przychodów.  Tego rodzaje kampanie mogą kreatywnie przedstawiać produkty lub usługi, zachęcać klientów do ponownych zakupów po porzuceniu koszyka oraz dostarczać specjalne oferty. To wszystko, sprawia, że kampanie e-mail w istotny sposób wpływają na decyzje zakupowe użytkowników. Dodatkowo możesz wykorzystać e-mail marketing do zautomatyzowania części procesu sprzedaży, co również może pomóc w zwiększeniu sprzedaży, przy okazji zaoszczędzając sporo czasu.

Lepsze relacje z klientami

Marketing polega na demonstrowaniu wartości konsumentom i w oryginalny sposób pokazywaniu odbiorcom, co Twoja firma ma im do zaoferowania. Gdy ktoś dołączy do Twojej listy e-mailowej , masz możliwość wysłania mu przydatnej, odpowiedniej treści. Pamiętaj, że nie wszystkie e-maile wysyłane przez ciebie klientom muszą wiązać się ze sprzedażą. Dostarczając im wartościowe wiadomości, przyciągniesz ich zainteresowanie, dzięki czemu będą czekali na kontakt z Tobą co tydzień. Zastanów się jakie informacje mogą być dla nich pomocne. W swoich e-mailach wspomnij o konta w mediach społecznościowych Twojej firmy i zachęć subskrybentów, aby tam zajrzeli. Pomaga to budować wiarygodność wśród odbiorców, a jeśli zaintryguje ich konkretna wiadomość e-mail, którą wysłałeś, mogą łatwo dowiedzieć się więcej o Twoich produktach lub usługach, klikając linki w mediach społecznościowych.

E-mail marketing zwiększa wartość marki

E-maile są ważnym wzmocnieniem marki. Dzięki e-mail marketingowi możesz wzmocnić rozpoznawalność marki wśród nowych i potencjalnych klientów oraz zwiększyć zasięg, gdy ludzie przekazują lub dzielą się Twoją wiadomością ze znajomym. Konsekwentnie przeprowadzając kampanie e-mailowe, zapewnisz, że po pewnym momencie użytkownicy zaczną rozpoznawać Twoją markę i przewidywać ponowne dostarczenie wiadomości e-mail od Ciebie.